Haber & Duyurular
Tümünü Göster
  Dr. Hakan ÇETİNER Kimdir?

Diş Hekimi ve Protez Uzmanı

Hakan ÇETİNER, İstanbul' da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul' da tamamladıktan sonra, 1986 yılında İ. Ü. Sağlık Hizmetleri M.Y.O Diş Protez Bölümünden, 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. Aynı sene, İstanbul Üniversitesinin Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalında doktora çalışmalarına başladı. 1999 yılında " Milli kuronların tutuculuğunu etkileyen faktörler üzerine araştırmalar " konulu tez ile Dr. Med. Dent Unvanını aldı.

Hakan ÇETİNER, Türk Estetik Diş Hekimleri Derneği, EDAD, Türk Prostodonti ve İmplantoloji Derneği, ITI (International Team for Implantology) ve İstanbul Diş Hekimliği Odası üyesidir.

2001 yılından beri, İstanbul Bakırköy'deki özel muayenehanesinde çalışmaktadır. Yurtiçi - yurtdışı kongre ve sempozyumlara katılmakta ve klinik çalışmalar yapmaktadır. Adhezyon ve estetik diş hekimliği konusunda çok sayıda uluslararası akademik ve bilimsel çalışmaları vardır.

Yüzme, kayak ve seyahat özel ilgi alanlarıdır. İngilizce bilmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.


Muayenehanemizden görüntüleri görmek için tıklayınız...


Site İçeriği tavsiye niteliğinde olup, reçete ya da tedavi yöntemlerinizi değiştirmeye yönelik değildir. Saygılarımızla.
  Sık Sorulan Sorular
Tümünü Göster
Ana Sayfa | Dr. Hakan ÇETİNER | Sık Sorulan Sorular | Online Randevu | Muayenehanemiz | İletişim
Copyright © 2010 Dr. Hakan Çetiner. Tüm Hakkı Saklıdır. Site Creation and Technology byLifecrea Advertising